DevWarsztaty – jak poradzić sobie z efektywnym wyszukiwaniem, bierzemy na warsztat Elasticsearch

Całkowicie nowy temat

Tym razem coś całkowicie świeżego i nie tylko dla .NET-owców 🙂 Udało mi się znaleźć nowego prelegenta – Roberta Łysonia, który od kilku lat siedzi w tej technologii i chce podzielić się wiedzą związaną z Elasticsearchem z innymi. Choć przykłady będą związane z klientem .NET-owym, to zapraszamy wszystkich zainteresowanych efektywnym wyszukiwaniem. Elasticsearch posiada integracje z kilkoma językami, a on sam jest napisany w Javie.

Zapisy startują 02.06.2018 o godzinie 9:00 na platformie meetup:
https://www.meetup.com/en-AU/devWarsztaty/events/251078415/

a same warsztaty odbędą się 16.06.2018 w Codecool w Krakowie.

Czym są devWarsztaty?

Dev warsztaty powstały z inicjatywy Jakuba Gutkowskiego, idea jest bardzo prosta – udostępnić kilkugodzinne, profesjonalne warsztaty z danego zagadnienia IT zupełnie za darmo. Zajęcia odbywają się w soboty zwykle od godziny 9:00-17:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. Na chwilę obecną warsztaty odbywają się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach oraz Rzeszowie.

Kuba o devWarsztatach mówi tak:
„devWarsztaty to teraz jak się nie mylę prawdopodobnie największa polska non-profit organizacja zajmująca się warsztatami IT która dostarcza systematycznie 1-2 warsztaty w miesiącu kompletnie za darmo”

Więcej informacji znajdziecie na stronie:
http://devwarsztaty.pl/warsztaty/2018-04-14/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Loading Facebook Comments ...