Witaj, Daj się poznać 2017!

Ok, studia zakończone, praca jest (jak to w naszej branży bywa zaczęta już na studiach) – to teraz tylko do 67 roku życia siedzieć grzecznie i robić swoje… W sumie nie powinienem narzekać bo „jestę programistę” i jestem ustawiony. Tylko czy o to do końca chodzi, żeby siedzieć i klepać do śmierci? Osobiście wydaje mi się, że nie do końca  🙂

Dlatego postanowiłem zrobić kolejny krok w mojej nazwijmy to karierze i wziąć udział w konkursie Daj się poznać 2017! Ostatnimi czasy dokształcam się w zakresie finansów dzięki blogowi jakoszczedzacpieniadze.pl oraz książce „Finansowy ninja”. Zauważyłem, że najbardziej istotna w negocjacjach i optymalizacji kosztów jest po prostu wiedza. Chciałbym utworzyć serwis, w którym można by się dowiedzieć jakie ceny udaję się wynegocjować z firmami usługowymi (np. koszt internetu, kablówki, telefonu etc.). Dodatkowo warto przedstawić użytkownikom ile mogą zaoszczędzić zamieniając jazdę samochodem na komunikację publiczną lub transport rowerem w poszczególnych miastach.

Mimo iż znam C# kilka lat, to do tej pory nie robiłem nic w ASP (wystarczał PHP lub JS w postaci reacta albo angulara). Po wydaniu .NET Core czas pobawić się trochę w tworzenie serwisu i zweryfikować jak będzie wyglądać utrzymywanie takiego projektu na Linuxie. Mam nadzieję, że serwis stanie się okazją do poszerzenia wiedzy na temat finansów oraz negocjowania, a tym samym pomoże oszczędzić nasze ciężko zarobione pieniądze:)

Tyle tytułem wstępu, już niedługo projekt się rozpocznie i będziemy mogli wspólnie to wszystko zweryfikować 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Loading Facebook Comments ...